CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? WSPOMÓŻ SIĘ APLIKACJĄ!

Jeśli masz smartfona lub telefon z obsługą systemu Android, proponujemy abyś pobrał sobie program RSS Reader, który pozwoli ci na bieżąco pobierać powyższe komunikaty.
Po zainstalowaniu aplikacji na telefon kliknij znak „+” i wpisz adres w polu URL: www.zhp.strzelce.pl/ogloszenia/feed/ , w polu TITLE słowa „ogłoszenia hufcowe”.
W ustawieniach (Settings) programu wybierz opcje „Automated refresh” i zaznacz tam wszystkie opcje za wyjątkiem „Override refresh on wifi only”. Teraz, jak tylko włączysz aplikacje na swoim telefonie, pobiorą ci się najnowsze komunikaty hufcowe.

NAJNOWSZE INFORMACJE, OGŁOSZENIA I KOMUNIKATY

Szanowni Państwo! Druhny i Druhowie! W związku z przekazaną nam dzisiaj interpretacją Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. informujemy, że jesteśmy zmuszeni wymienić nasze karty i skompletować pełną dokumentację jak pod normalny wypoczynek letni. W zaistniałej sytuacji prosimy o wydrukowanie i uzupełnienie poniższych załączników i ich bezwzględne dostarczenie na dyżur 25 lipca 2018 w godzinach 17:30-19:00 […]

Realizując postanowienia Uchwały Komendy Chorągwi wz. RODO, przenieśliśmy dokumenty do e-kancelarii, która w większości dostępna jest po zalogowaniu na konto e-zhp.pl Drużynowi i instruktorzy, którzy jeszcze nie otrzymali dostępu do poczty harcerskiej proszeni są o pilny kontakt z pwd. Bartoszem Guścinem, w celu powołania konta. Do poszczególny teczek w e-kancelarii udzielono dostępu szefom zespołów lub […]

Na stronie głównej, u dołu pojawiły się menu informujące o ZLOCIE i BIWAKU ŁÓDŹ. Prosimy o zapoznanie się z informacjami, szczególnie z regulaminem Zlotu, który każdy uczestnik musi znać i zaakceptować.

Opublikowano pełną treść zadania oraz aktualizacje projektu wspieranego przez Marszałka Województwa Lubuskiego i realizowane we współpracy z OSP Mierzęcin. Dokumenty dostępne w zakładce PROGRAM – PROJEKTY >ZADANIA PUBLICZNE 2018. Serdecznie zapraszamy do lektury.

W zakładce PROGRAM -> ZADANIA PUBLICZNE znajdziecie wszystkie realizowane obecnie projekty, a także sprawozdania z ich wykonania. Dzięki temu liczymy, że jeszcze bardziej nasze finanse będą transparentne i dostępne dla Was. To także okazja, aby przyjrzeć się jak wyglądają nasze projekty i z jakimi partnerami współpracujemy w tym roku, aby jeszcze pełniej zrealizować misję ZHP.

W związku z zakończeniem konkursów ofert przedstawiamy zaktualizowany harmonogram pracy hufca o wydarzenia zawarte w projektach. Prosimy o zapoznanie się z niniejszym dokumentem. Wszelkie uwagi prosimy kierować na maila członka ds. programu i pracy z kadrą. HARMONOGRAM PRACY HUFCA NA ROK 2018

Przypominamy, że od kwietnia 2018 jedynym kontem dla wpłat ogłoszonych decyzją komendanta i skarbnika hufca Dodatkowych Składek Członkowskich Zadaniowych jest rachunek: BANK BGŻ BNP PARIBAS S.A. 54 2030 0045 1170 0000 0444 0770 Wpłaty składek zadaniowych dokonuje się: A) w przypadków rajdów i wydarzeń grupowych przez drużynowego/patrolowego, który wszystkie zebrane składki wpłaca przelewem używając wyłącznie […]

11 kwietnia 2018 o godz. 16:30 odbędzie się zbiórka kadry. Spotykamy się tym razem w harcówce szczepu „Czarna Jedynka”. Zbiórka mundurowa. Prosimy o zabranie na spotkanie przygotowanych przez PJO gier oraz wyciągów z rejestrów.

Rada Naczelna ZHP przyjęła na ostatniej zbiórce nową Ordynację Wyborczą ZHP. Zapraszamy wszystkie Druhny i Druhów do zapoznania się z tym dokumentem dostępnym w repozytorium dokumentów wewnętrznych ZHP. ORDYNACJA WYBORCZA ZHP

Głowna Kwatera ZHP opublikowała już wzór karty na ZLOT ZHP. Prosimy wszystkich drużynowych-patrolowych, aby zebrali karty od uczestników Zlotu na załączonym wzorze i dostarczyli je do komendy hufca na kwietniową zbiórkę kadry! Pobierz obowiązujący wzór karty uczestnika HAL w związku z wyjazdem na ZLOT ZHP

Powrót na górę

Login

Register| Forgot Password?

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow