CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? WSPOMÓŻ SIĘ APLIKACJĄ!

Jeśli masz smartfona lub telefon z obsługą systemu Android, proponujemy abyś pobrał sobie program RSS Reader, który pozwoli ci na bieżąco pobierać powyższe komunikaty.
Po zainstalowaniu aplikacji na telefon kliknij znak „+” i wpisz adres w polu URL: www.zhp.strzelce.pl/ogloszenia/feed/ , w polu TITLE słowa „ogłoszenia hufcowe”.
W ustawieniach (Settings) programu wybierz opcje „Automated refresh” i zaznacz tam wszystkie opcje za wyjątkiem „Override refresh on wifi only”. Teraz, jak tylko włączysz aplikacje na swoim telefonie, pobiorą ci się najnowsze komunikaty hufcowe.

NAJNOWSZE INFORMACJE, OGŁOSZENIA I KOMUNIKATY

W związku z zakończeniem konkursów ofert przedstawiamy zaktualizowany harmonogram pracy hufca o wydarzenia zawarte w projektach. Prosimy o zapoznanie się z niniejszym dokumentem. Wszelkie uwagi prosimy kierować na maila członka ds. programu i pracy z kadrą. HARMONOGRAM PRACY HUFCA NA ROK 2018

Przypominamy, że od kwietnia 2018 jedynym kontem dla wpłat ogłoszonych decyzją komendanta i skarbnika hufca Dodatkowych Składek Członkowskich Zadaniowych jest rachunek: BANK BGŻ BNP PARIBAS S.A. 54 2030 0045 1170 0000 0444 0770 Wpłaty składek zadaniowych dokonuje się: A) w przypadków rajdów i wydarzeń grupowych przez drużynowego/patrolowego, który wszystkie zebrane składki wpłaca przelewem używając wyłącznie […]

11 kwietnia 2018 o godz. 16:30 odbędzie się zbiórka kadry. Spotykamy się tym razem w harcówce szczepu „Czarna Jedynka”. Zbiórka mundurowa. Prosimy o zabranie na spotkanie przygotowanych przez PJO gier oraz wyciągów z rejestrów.

Rada Naczelna ZHP przyjęła na ostatniej zbiórce nową Ordynację Wyborczą ZHP. Zapraszamy wszystkie Druhny i Druhów do zapoznania się z tym dokumentem dostępnym w repozytorium dokumentów wewnętrznych ZHP. ORDYNACJA WYBORCZA ZHP

Głowna Kwatera ZHP opublikowała już wzór karty na ZLOT ZHP. Prosimy wszystkich drużynowych-patrolowych, aby zebrali karty od uczestników Zlotu na załączonym wzorze i dostarczyli je do komendy hufca na kwietniową zbiórkę kadry! Pobierz obowiązujący wzór karty uczestnika HAL w związku z wyjazdem na ZLOT ZHP

Dzisiaj Komenda Hufca pełni swój dyżur w biurze przy al. Wolności 48 w godzinach od 18:00 do 20:00.

Od dzisiaj każdy rodzic, harcerz oraz drużynowy może na stronie hufca sprawdzić czy forma pozazbiórkowa została zgłoszona prawidłowo oraz czy NWW hufca ją obejmuje. Wystarczy wybrać odpowiednią pozycję w menu dla rodziców.

10 marca minął termin wpłaty składek członkowskich za 1 kwartał 2018 r. Drużynowi i instruktorzy, którzy przeoczyli termin proszeni są o niezwłoczne wpłacenie składek na konto bankowe hufca do dnia dzisiejszego. Przypominamy, że składka za miesiąc w tym roku wynosi 8 zł od osoby, czyli za miniony kwartał należy przelać 24 zł/os.

Zbiórka drużynowych i komendantów szczepów oraz przewodniczących kręgów i klubów odbędzie się dnia 14 marca 2018 r. o godzinie 17:30 w Klubie Seniora w Drezdenku.

Powrót na górę

Login

Register| Forgot Password?

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow