CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? WSPOMÓŻ SIĘ APLIKACJĄ!

Jeśli masz smartfona lub telefon z obsługą systemu Android, proponujemy abyś pobrał sobie program RSS Reader, który pozwoli ci na bieżąco pobierać powyższe komunikaty.
Po zainstalowaniu aplikacji na telefon kliknij znak “+” i wpisz adres w polu URL: www.zhp.strzelce.pl/ogloszenia/feed/ , w polu TITLE słowa “ogłoszenia hufcowe”.
W ustawieniach (Settings) programu wybierz opcje “Automated refresh” i zaznacz tam wszystkie opcje za wyjątkiem “Override refresh on wifi only”. Teraz, jak tylko włączysz aplikacje na swoim telefonie, pobiorą ci się najnowsze komunikaty hufcowe.

NAJNOWSZE INFORMACJE, OGŁOSZENIA I KOMUNIKATY

Komenda Hufca w związku z kończącym się 4-letnim okresem kadencji władz hufca, na podstawie Statutu ZHP i Ordynacji Wyborczej, zwołała na dzień 12. października 2019 r. Zjazd Zwykły Hufca, który oprócz podsumowania mijającej kadencji, wyborem nowych władz, dokona także uzupełnienia wakatu na funkcji delegata hufca na zjazd chorągwi. >> Uchwała Komendy Hufca Strzelce Krajeńskie nr […]
Szanowni Państwo! Druhny i Druhowie! W związku z przekazaną nam dzisiaj interpretacją Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. informujemy, że jesteśmy zmuszeni wymienić nasze karty i skompletować pełną dokumentację jak pod normalny wypoczynek letni. W zaistniałej sytuacji prosimy o wydrukowanie i uzupełnienie poniższych załączników i ich bezwzględne dostarczenie na dyżur 25 lipca 2018 w godzinach 17:30-19:00 […]
Realizując postanowienia Uchwały Komendy Chorągwi wz. RODO, przenieśliśmy dokumenty do e-kancelarii, która w większości dostępna jest po zalogowaniu na konto e-zhp.pl Drużynowi i instruktorzy, którzy jeszcze nie otrzymali dostępu do poczty harcerskiej proszeni są o pilny kontakt z pwd. Bartoszem Guścinem, w celu powołania konta. Do poszczególny teczek w e-kancelarii udzielono dostępu szefom zespołów lub […]
Na stronie głównej, u dołu pojawiły się menu informujące o ZLOCIE i BIWAKU ŁÓDŹ. Prosimy o zapoznanie się z informacjami, szczególnie z regulaminem Zlotu, który każdy uczestnik musi znać i zaakceptować.
Opublikowano pełną treść zadania oraz aktualizacje projektu wspieranego przez Marszałka Województwa Lubuskiego i realizowane we współpracy z OSP Mierzęcin. Dokumenty dostępne w zakładce PROGRAM – PROJEKTY >ZADANIA PUBLICZNE 2018. Serdecznie zapraszamy do lektury.
W zakładce PROGRAM -> ZADANIA PUBLICZNE znajdziecie wszystkie realizowane obecnie projekty, a także sprawozdania z ich wykonania. Dzięki temu liczymy, że jeszcze bardziej nasze finanse będą transparentne i dostępne dla Was. To także okazja, aby przyjrzeć się jak wyglądają nasze projekty i z jakimi partnerami współpracujemy w tym roku, aby jeszcze pełniej zrealizować misję ZHP.
W związku z zakończeniem konkursów ofert przedstawiamy zaktualizowany harmonogram pracy hufca o wydarzenia zawarte w projektach. Prosimy o zapoznanie się z niniejszym dokumentem. Wszelkie uwagi prosimy kierować na maila członka ds. programu i pracy z kadrą. HARMONOGRAM PRACY HUFCA NA ROK 2018
Przypominamy, że od kwietnia 2018 jedynym kontem dla wpłat ogłoszonych decyzją komendanta i skarbnika hufca Dodatkowych Składek Członkowskich Zadaniowych jest rachunek: BANK BGŻ BNP PARIBAS S.A. 54 2030 0045 1170 0000 0444 0770 Wpłaty składek zadaniowych dokonuje się: A) w przypadków rajdów i wydarzeń grupowych przez drużynowego/patrolowego, który wszystkie zebrane składki wpłaca przelewem używając wyłącznie […]
11 kwietnia 2018 o godz. 16:30 odbędzie się zbiórka kadry. Spotykamy się tym razem w harcówce szczepu “Czarna Jedynka”. Zbiórka mundurowa. Prosimy o zabranie na spotkanie przygotowanych przez PJO gier oraz wyciągów z rejestrów.
Rada Naczelna ZHP przyjęła na ostatniej zbiórce nową Ordynację Wyborczą ZHP. Zapraszamy wszystkie Druhny i Druhów do zapoznania się z tym dokumentem dostępnym w repozytorium dokumentów wewnętrznych ZHP. ORDYNACJA WYBORCZA ZHP

Powrót na górę